Brwi to podstawa, jeżeli chcemy wyglądać pięknie. Niestety wiele kobiet ma duże problemy z ich ujarzmieniem, odpowiednim nadaniem im kształtu i koloru, co widać na ulicach. Niektóre dziewczyny zbyt mocno zarysowują brwi, inne nie mogą poradzić sobie z ich regulacją. Jak zadbać o swoje brwi, żeby były piękne i wyglądały na zadbane?

Odpowiednia regulacja

Nie każdej kobiecie będzie pasować ten sam kształt brwi, jest to kwestia bardzo indywidualna. To, dlatego nie można sugerować się innymi, dobry specjalista dobierze nam kształt brwi do naszej urody i twarzy i nie będzie ingerować zbyt mocno w nich naturalny kształt, gdyż to mija się z celem. Regulacja brwi przeprowadzona w takiego gatunku profesjonalnym salonie medycyny estetycznej to dobry wybór. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach i wyjdziemy upiększone, a nie oszpecone.

Henna brwi

Jeżeli mamy jasne brwi to na pewno będziemy chciały nieco je podkreślić. Można robić to na kilka sposobów. W salonie kosmetycznym, z pewnością zostanie nam zaproponowana henna lub farbka, która zabarwi włoski. To zabieg, który wystarcza na kilka tygodni, trzeba go zatem regularnie powtarzać. Obecnie wiele kobiet decyduje się także na permanentne lub pół permanentne wypełnianie brwi, w tym wypadku mamy spokój na dłużej. Ważne jest to, aby wybrać dobrego stylistę brwi, który będzie w stanie nam doradzić, dopasować kolor oraz nadać brwiom odpowiedni kształt, dzięki temu będziemy prezentować się pięknie. Brwi są ważne i nie warto bagatelizować elementu w makijażu.