Zabiegi odchudzające i wyszczuplające są doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i znacząco poprawić swoją sylwetkę. Dzięki odpowiedniej diecie i systematycznym ćwiczeniom, efekty zabiegów odchudzających we Wrocławiu mogą przynieść naprawdę satysfakcjonujące efekty. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które zabiegi są warte uwagi w pierwszej kolejności.

Drenaż limfatyczny

W ostatnim czasie rekordy popularności bije przede wszystkim drenaż limfatyczny. Mowa tutaj o specjalnym masażu energicznym, który wykonywany jest przez doświadczoną kosmetyczkę. Głównym zadaniem zabiegu jest oczywiście usprawnienie przepływu limfy w naszym organizmie. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które chcą szybko pozbyć się toksyn z organizmu, które w mniejszym lub większym stopniu, mogą powodować trudności w odchudzaniu. W dzisiejszych czasach najczęściej stosuje się preparaty drenujące wykonane z wyciągu z bluszczu albo specjalne kosmetyki z kwasem nikotynowym. 

Zabiegi z ultradźwiękami

Profesjonalne gabinety kosmetyczne coraz częściej oferują zabiegi odchudzające we Wrocławiu z zastosowaniem ultradźwięków. Głównym zadaniem zabiegu jest perfekcyjne modelowanie sylwetki za pomocą zwykłych wiązek ultradźwiękowych. Największą zaletą fal jest to, że mogą one wniknąć w głębokie warstwy skóry i podgrzewać trudno dostępne miejsca. Dzięki kilku prostym zabiegom można zredukować tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu regenerowany jest także kolagen, który jak powszechnie wiadomo odpowiada za elastyczność oraz jędrność skóry.