Nasza skóra wyposażona jest w niezliczoną liczbę receptorów, których zadaniem jest rejestrowanie wrażeń dotyku i bólu. Bodźce te odbierają na przykład łąkotki dotykowe Merkela oraz ciałka dotykowe Meissnera. Masaż relaksacyjny warszawa – kumuluje się na odczuwaniu przyjemności z delikatnego dotyku na różnych częściach ciała. Godzinny zabieg skutecznie odpręża i relaksuje. 

Otulamy się zmysłami

W masażu relaksacyjnym warszawa chodzi przede wszystkim o rytmiczny i delikatny dotyk na różnych partiach naszego ciała. Prawdą jest jednak także to, że na odprężenie wpływają również inne zmysłowe doznania. Są to przede wszystkim stonowane, naturalne kolory, które pozwalają odpocząć naszym oczom, łagodna i cicha muzyka, która ma również zalety relaksacyjne oraz przyjemne zapachy pochodzące ze świec i leczniczych, roślinnych olejków. Taki kompleksowy zabieg w gabinecie medycyny estetycznej kończy się wyciszeniem, odstresowaniem i niesie ze sobą prozdrowotne właściwości. 

Niezwykły masaż, który leczy

Już relaks i odprężenie mają niezwykle pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Do tego dochodzą jednak jeszcze realne efekty w postaci na przykład zniwelowania dolegliwości bólowych po doznanych kontuzjach i wypadkach. Znacznie poprawia się nasz metabolizm, ukrwienia ciała oraz szybciej i skuteczniej pozbywamy się toksyn z naszego organizmu. Ma pozytywny wpływ na takie dolegliwości jak bezsenność, chroniczne zmęczenie i brak energii, nadpobudliwość, nerwowość oraz dokuczliwe uczucie napięcia mięśniowego.

Przykład zabiegu masażu opisanego w artykule znajdziesz tutaj: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/masaz