Na rynku istnieje szeroka gama kosmetyków kolorowych. Wśród nich znajdują się między innymi tusze do rzęs, szminki no i oczywiście cienie do powiek. Będące w ofercie marki Eveline palety cieni, zawierają kilka różnych wersji kolorystycznych po to, aby umożliwić wykonanie różnych wersji makijażu oka.

Do czego można użyć Eveline paletki?

Wspominając już wcześniej, zestawy cieni do powiek umożliwią nam wykonanie przeróżnych typów makijażu, idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Dzięki nim możemy wykonać następujące rodzaje makijażu:

  • Klasyczne przydymione oko tak zwane smoky eye
  • Kolorowe przydymione oko
  • Jednokolorowa powieka
  • Zaznaczenie załamania powieki, co otworzy optycznie oko
  • Ombre z różnych odcieni

Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i okazji, na którą wykonujemy makijaż. Cienie do powiek spokojnie można nosić na co dzień do pracy lub szkoły, wybierając pastelowe czy stonowane kolory. Te mocniejsze czy połyskujące odcienie przeznaczone są na specjalne okazje, na przykład imprezy, wesela czy bal sylwestrowy.

Duża oszczędność w kosmetyczce

Dzięki gamie kilku cieni w jednej paletce dokonujemy jednorazowego zakupu, który służy nam w przeróżnych stylizacjach. Nie ma potrzeby kompletowania osobno każdego koloru, po prostu jest ich kilka w jednej kasetce. Bardzo często kolory dobrane są tak, aby wpasować się w konkretny styl, na przykład kilka odcieni szarości i czerni, do smoky eyes, albo kilka połyskujących różnokolorowych do wystrzałowego efektu.

Jakie efekty uzyskamy Eveline paletami cieni?

Eveline cienie do powiek mogą być idealnym produktem dla niezdecydowanych kobiet, które często lubią eksperymentować z makijażem. Ogólna szeroka gama kolorów i trwałość cieni stanowią największe zalety tego typu produktu. Paletkę do cieni można mieć przy sobie dzięki małym rozmiarom, i w miarę potrzeb zrobić szybki makijaż lub poprawić braki > więcej.

Kategorie: kosmetyki