Sztuczne rzęsy jeszcze do niedawna cieszyły się naprawdę złą sławą. Wszystko dlatego, że bardzo często były używane w makijażu w zupełnie nieodpowiedni sposób. Niestety, wiele kobiet ma tendencję do wybierania zbyt okazałych sztucznych rzęs, przez co efekt końcowy ma nieco komiczny wydźwięk. Wybierając przyklejane rzęsy, warto kierować się kilkoma zasadami, dzięki którym ich zastosowanie naprawdę będzie korzystne dla kobiecej urody. Na szczęście rzęsy sztuczne przeżywają obecnie wielki renesans i wracają do łask.

Dlaczego warto stosować przyklejane rzęsy?

Sztuczne rzęsy z pewnością warte są uwagi, jeśli kobiecie zależy na tym, by wykonany przez nią makijaż był naprawdę spektakularny – zobacz w Lavandin. Być może niekoniecznie należy stosować je na co dzień, by uniknąć efektu przerysowania, rzesy sztuczne zdecydowanie warto pozostawić na większe okazje. Najlepsze makijażystki świata zapewniają, że sztuczne rzęsy fantastycznie podkreślają zalety kobiecej urody, wizualnie otwierają oko, powiększają je i są ostatecznym wykończeniem makijażu.

Gdzie można kupić przyklejane rzęsy?

Sztuczne rzęsy kupić można tak naprawdę w każdej drogerii. Trzeba jednak wiedzieć, że nie każdy produkt jest odpowiednio wysokiej jakości. Warto wybierać te, które pochodzą od uznanych producentów i cieszą się zaufaniem oraz uznaniem użytkowniczek. Tylko odpowiednio wysokiej jakości sztuczne rzęsy będą trzymać się na oku przez cały dzień i nie będą nieestetycznie odklejać się już po krótkim czasie użytkowania. Warto także zwrócić uwagę na klej, którym rzęsy będą przyklejane do powiek. Powinien być on dość mocny, jednak nie może zawierać żadnych niebezpiecznych substancji.

Podsumowując, decydując się na wykonywanie profesjonalnego makijażu, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na sztuczne rzęsy. Odpowiednio zastosowany, mogą one dać naprawdę spektakularny efekt.

Kategorie: Uroda