Szczotka Tangle Teezer cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet już od kilku lat. Jest lubiana przede wszystkim za swoje właściwości, które skutecznie odróżniają ja od tradycyjnych szczotek. Została ona zaprojektowana przez angielskiego fryzjera Shauna Tangle’a, który do jej stworzenia wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie w stylizacji i pielęgnacji włosów.

Jak działa szczotka Tangle Teezer?

Ta innowacyjna szczotka w bardzo delikatny, ale zarazem skuteczny sposób rozczesuje włosy. Doskonale sprawdza się także w przypadku włosów mocno splątanych, ponieważ jej używanie nie powoduje bólu ani ciągnięcia. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu w szczotce Tangle Teezer opatentowanych ząbków, które uginają się oraz zakrzywiają w chwili przesuwania jej po włosach. Szczotka ta nie niszczy, ani nie łamie włosów. Uzyskują one piękny blask oraz wygląd. Dzięki jej niewielkim rozmiarom można ją bez problemu schować do torebki lub walizki. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów szczotek Tangle Teezer, które różnią się od siebie wyglądem oraz kształtem.

Dlaczego warto zdecydować się na szczotkę Tangle Teezer?

Szczotka ta nadaje się do stosowania do każdego rodzaju włosów. Można za jej pomocą czesać także peruki oraz włosy przedłużane. Doskonale sprawdzi się dzieci, których włosy mają szczególną tendencję do puszenia się i plątania. W przeciwieństwie do klasycznych szczotek oraz grzebieni można stosować ją także na mokro bez obaw, że uszkodzi ona włosy. Nie wyrywa kosmyków, dzięki czemu na zębach szczotki zostaje ich zdecydowanie mniej. Posiada one ciekawy i nowoczesny kształt, który sprawia, że dobrze trzyma się ją w dłoni. Szczotka Tangle Teezer wykonana jest z łatwego do czyszczenia tworzywa sztucznego – https://trena.pl/32_tangle-teezer. Wystarczy usunąć z niej włosy oraz umyć pod wodą, aby była ponownie gotowa do użycia.

Kategorie: Uroda