Polska marka Farmona, stawiająca przede wszystkim na naturalne składniki, obecna jest na rynku od dawna i ma bardzo rozbudowany katalog produktów. Najbardziej znana jest jednak z kosmetyków do włosów, które częściej nawet można znaleźć w aptekach niż w drogeriach – są one prawdziwym lekiem na problemy z włosami. Najczęściej wybiera się środki przeciwko wypadaniu, ale nie tylko one są warte uwagi.

Farmona Radical ampułki przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów jest bardzo poważnym problemem, na który trzeba podziałać szybko i skutecznie, gdyż inaczej w krótkim czasie może dojść do znacznego przerzedzenia czupryny. Wiele osób przekonało się już, że najlepszym wyborem w takiej sytuacji jest oferowana przez markę Farmona wcierka do włosów mająca silnie skoncentrowany i ziołowy skład. Dzięki formie ampułek można mieć pewność, że skład nie zmieni się poprzez kontakt z tlenem, a przy tym jest to bardzo wygodny sposób aplikacji. Wielką zaletą tego produktu jest też fakt, że jest on przeznaczony do przeprowadzania kuracji, na przykład kilkutygodniowej, a nie do ciągłego stosowania. Nie trzeba przy tym obawiać się, że po jej zakończeniu włosy wrócą do pierwotnego stanu, w przeciwieństwie do wielu innych produktów na wypadanie.

Farmona Jantar ampułki do bardzo zniszczonych włosów

Wcierka Jantar w butelce jest prawdziwym hitem, stosowanym nie tyle nawet przeciwko wypadaniu włosów, co w celu przyspieszenia ich porostu. W sieci znaleźć można opinie osób, które zauważyły wręcz rekordowy przyrost! Ampułki z tej linii mają nieco zmieniony skład – skupiono się na mocniejszym odżywianiu włosów. To ewenement, gdyż wcierki zwykle odżywiają jedynie skórę głowy, włosy mogą nawet lekko przesuszać ze względu na obecność alkoholu. W tym przypadku można mieć pewność i stymulowania porostu, i odżywienia pasm na długości.

Źródło: Darmar sklep

Kategorie: kosmetyki