Coraz większa popularność hybrydowej metody lakierowania paznokci wynika z efektów, które można uzyskać. Paznokcie wykonane z wykorzystaniem takiej metody są w stanie przede wszystkim doskonale się prezentować. Jednak do dodatkowych korzyści można zaliczyć:
– brak odprysków,
– brak ubytków w kolorach,
– możliwość zastosowania różnorodnych ozdób.

Hybrydowe lakiery na różne okazje

Decydując się na lakiery hybrydowe można postawić na takie, które są w stanie doskonale prezentować się przy różnych okazjach. Z jednej strony można korzystać z kolorów hybryd, które idealnie nadają się do pracy. Trwałe lakiery, które mają stonowane barwy i delikatniejsze efekty ozdobne są w stanie doskonale sprawdzić się na co dzień. Jednocześnie przez długi czas nie trzeba ponawiać wykonywania manicure, gdyż trwałe kolory lakierów hybrydowych mogą się utrzymywać przez wiele tygodni.

Lakier na specjalne okazje

Na wyjątkowe okazje, jak imprezy okolicznościowe czy randki można decydować się na lakiery pozwalające przygotować intensywniejsze kolory hybryd. Jednocześnie wybierać można z ciekawych kolorów lakierów hybrydowych, które są w stanie zapewnić uzyskanie wyjątkowych efektów estetycznych. Przy specjalnych okazjach znacznie ważniejsze jest prezentowanie się kolorów hybryd niż trwałość w dłuższym okresie czasu. Takie lakiery nie będą wykorzystywane na co dzień i przez dłuższy czas. Natomiast muszą wyjątkowo prezentować się podczas wybranego dnia.

Więcej inspiracji i informacji o kolorach hybryd znajdziesz na Provocater.pl.