Kto nie marzy o pięknych, długich oraz zadbanych rzęsach? Takich, które sprawiają, że nasz wzrok jest hipnotyzujący i uwodzicielski, a dodatkowo rzęsy są odżywione i wypielęgnowane? Bez wątpliwości – każdy chciałby być posiadaczem takich rzęs, ale nie wszystkich genetyka obdarzyła tak hojnie. Jednak można pomóc swojemu wyglądowi – decydując się na zabieg laminowania rzęs.

Co sprawia, że zabieg laminowania rzęs jest tak popularny?

Bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych zabiegów, na jakie zapisują się kobiety jest laminowanie rzęs w Warszawie w takich miejscach: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/zabiegi-na-rzesy-laminacja-lifting jest liderem jeśli chodzi o ilość salonów oferujących ten zabieg. Klientki szukają odpowiedniego miejsca, w którym profesjonaliści fachowo zajmą się ich rzęsami. Ale dlaczego interesuje je ten zabieg? Przede wszystkim dlatego, że jest całkowicie nieinwazyjny, a efekty końcowe powalają na kolana! Zabieg ten łączy wartości pielęgnujące wraz z efektami wizualnymi. Rzęsy po wykonanym zabiegu są odżywione, mocne, a dodatkowo ułożone w wachlarz, zakręcone i przyciemnione.

Jak wykonuje się zabieg?

Początkowo kosmetyczka oczyszcza skórę klientki, przygotowując ją do nadchodzącego zabiegu. Następnie u nasady rzęs umieszczony zostaje mały wałeczek, najczęściej wykonany z silikonu, który jest podporą dla całego zabiegu. Rzęsy wywijane są na wymienionym wyżej wałeczku, odżywiane odpowiednim preparatem, następnie przyciemniane farbą, a cały efekt końcowy zostaje utrwalony przy pomocy keratyny.
Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który idealnie przypasuje osobie, poszukującej połączenia pięknego wyglądu z odżywieniem.