Lakiery to ozdoba paznokci każdej kobiety. Dzięki nim można sprawić, że panowie oszaleją z wrażeń estetycznych. Większość przedstawicieli płci przeciwnej otwarcie mówi, że paznokcie u kobiety są dla nich bardzo atrakcyjnym widokiem, który przyciąga spojrzenie równie dobrze, co świetny makijaż. Warto więc wybrać dla siebie ten idealny lakier.

Lakiery świecące w ciemności- kiedy je nałożyć?

Lakiery świecące w ciemności są idealnym dodatkiem na wiele okazji. Można taki lakier zaaplikować na każdą szczególną noc, która tylko wydarzy się w roku. Warto przy tym dodać, że lakier hybrydowy świecący w ciemności ma wiele odcieni (duży wybór można znaleźć np. na https://makear.pl/pl/menu/glow-in-dark-607.html). Można znaleźć między innymi:

  • klasyczną czerń,
  • intensywne pigmenty,
  • biel,
  • inne propozycje, które idealnie dopełnią stylizację.

Panie mogą nakładać takie lakiery nawet bezpośrednio na płytkę paznokcia. Aplikacji można dokonać swobodnie w domowym zaciszu, bez pomocy specjalisty.

Lakier glow in the dark- czy można używać go z dodatkami na paznokcie?

Lakier glow in the dark można dowolnie łączyć z innymi dodatkami na paznokcie. Można na przykład przykleić dodatki na płytkę za pomocą kleju. Sprawdzą się idealnie takie dodatki jak dżety, cekiny oraz brokaty. Warto przy tym pamiętać, by dodatkami nie zasłonić całej płytki paznokcia, gdyż może to zniszczyć ostateczny efekt. Prócz tego warto również pamiętać, by przed nałożeniem lakieru zadbać o pielęgnację płytki paznokcia, to znaczy wyrównać ją oraz zadbać, by całość była równa oraz prezentowała się schludnie. Taki lakier jest trwały bez problemu wytrzyma on kilka nocy, a co za tym idzie nada się na niejedną okazję. Warto również dodać, że lakiery, które świecą w ciemności są idealne na sylwestra, Nowy Rok, urodziny oraz wiele innych uroczystości. W ciemności będą się one wyróżniać z tłumu oraz dawać efekt, który na pewno nie zostanie przez nikogo zignorowany. Lakiery można znaleźć na przykład w sklepach online, gdzie czeka również wygodna dostawa na adres domowy.