Od kiedy tylko manicure hybrydowy pojawił się na rynku usług kosmetycznych, wzbudził ogromne zainteresowanie i tak jest do dzisiaj. Na pewno szybko się to nie zmieni, gdyż stylizacja ta zaspokaja wszelkie oczekiwania, jakie do tej pory żywiły kobiety względem ozdabiania paznokci – łączy w sobie trwałość i naturalność.

Świetna alternatywa dla tipsów

Jaka jest trwałość zwykłych lakierów – wie każda kobieta, dlatego panie chcące cieszyć się pięknymi paznokciami znacznie dłużej musiały do tej pory decydować się na stylizację żelową czy akrylową. Hybrydy pozwalają jednak zachować większą naturalność. Nie wiążą się z przyklejaniem sztucznych paznokci i przedłużaniem płytek, a także są mniej inwazyjne. Często wybierają je kobiety, które chcą zapuścić paznokcie. Utwardzone światłem UV lakiery hybrydowe zabezpieczają nawet słabe płytki przed złamaniami, gdyż tworzą bardzo twardą, odporną na uszkodzenia powłokę.

Nie tylko w salonie

Wielką zaletą takiej stylizacji jest też fakt, że bez trudu można ją wykonywać także samodzielnie, oszczędzając na tym znaczne środki i zapewniając sobie wygodę. By wykonywać manicure hybrydowy w domu, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw czy też skompletować jego części osobno. Potrzebne będą akcesoria do manicure (m.in. pilniczki do matowienia płytki), baza, lakiery, top, a także lampa UV. Nie jest to znaczny wydatek, dlatego inwestycja ta zwraca się bardzo szybko. Poza tym nie trzeba czekać na wolny termin u kosmetyczki i można fundować sobie nowy wygląd paznokci kiedy tylko się zechce.