Manicure japoński – zwany też manicure P.Shine – to kolejny urodowy trick Japonek, który pokochały kobiety na całym świecie. Profesjonalnie wykonany manicure japoński w Warszawie to regeneracja paznokci i ich wzmocnienie. A wszystko to wyłącznie za pomocą naturalnych składników takich jak keratyna, pyłek pszczeli i witaminy.

Manicure japoński – przebieg zabiegu

Manicure japoński podzielić można na kilka etapów, wykonanie ich wszystkich sprawi, że nasze paznokcie będą wyglądać naturalnie i pięknie.

ETAP 1: polega na nadaniu paznokciom upragnionego kształtu oraz odsunięciu skórek. Następnie za pomocą specjalnego pilnika zmatowić (wcześniej oczyszczoną) płytkę paznokcia. Jest to bardzo ważna czynność, ponieważ dzięki niej zwiększy się chłonność odżywczych substancji. Nie można jej pominąć!

ETAP 2: Gdy paznokcie są przygotowane w ten sposób, możemy przystąpić do wcierania pasty P.Shine. Oprócz tego, że wzmacnia paznokcie, nadaje im też piękny perłowy kolor.

ETAP 3: W tym etapie utrwala się efekt, który dało użycie pasty poprzez nałożenie i wtarcie pyłku z serii P.Shine.

ETAP 4: Voila! Można cieszyć się rezultatem manicure japońskiego, czyli połyskującymi i przede wszystkim mocnymi paznokciami.