Jak wykonuje się profesjonalny manicure hybrydowy? Nie jest to takie proste, jak malowanie zwykłym lakierem i wymaga posiadania kilku niezbędnych akcesoriów.

Baza i top

Zanim na paznokcie zostanie nałożony kolor, płytka musi być odtłuszczona specjalnym preparatem, a następnie nakładana jest tzw. baza, przedłużająca trwałość lakieru. Dopiero na nią kładzie się kolor. Wierzchnią warstwę pokrywa się nabłyszczajacym i utrwalającym lakierem top. Tak pomalowane paznokcie należy naświetlić pod specjalną lampą UV.

Manicure hybrydowy we Wrocławiu

Wrocław to tylko jedno z wielu miast, w którym lakiery hybrydowe zdobyły ogromną popularność. Manicure można wykonać w licznych salonach kosmetycznych, np. w EasyNails, ale znacznie bardziej opłaca się samodzielnie malować paznokcie w domu. Wystarczy kupić zestaw startowy, zawierający profesjonalną lampę, bazę, top i lakiery kolorowe. Malowanie hybrydą nie jest niczym skomplikowanym i można szybko się tego nauczyć
Elegancko pomalowane paznokcie wrocławskich kobiet świadczą o tym, że lakiery hybrydowe cieszą się sporą popularnością, a dzięki dużej trwałości, nie wymagają poświęcania im dużej ilości czasu. Lakiery hybrydowe to nowoczesny i praktyczny sposób na posiadanie pięknych, zadbanych paznokci przez długi czas!