Wiele panien młodych już na długi czas przed uroczystością skupia się obsesyjnie na swoim wyglądzie w nadchodzącym dniu ślubu. Nic wszak dziwnego, że każda kobieta chce wyglądać perfekcyjnie w jednym z najważniejszych dni swojego życia. Do zaplanowania jest wiele detali wyglądu, jednym z nich są paznokcie na wesele i ślub.

Najmodniejsze wzory na paznokciach

Wbrew powszechnemu przekonaniu, stylizacja paznokci w dniu ślubu: https://rozsadnewesele.pl/paznokcie-na-wesele-hybrydowe-czy-zelowe/ jest bardzo ważna. Powinna ona pasować charakterem do całej stylizacji i tworzyć z nią harmonijną całość. Jeśli sukienka panny młodej jest ekstrawagancka i strojna, stylizacja paznokci może być skromna i wyciszona, by nie stworzyć przytłaczającego wrażenia.

kobieta oglądające pomalowane paznokcie

French zawsze w modzie

Tym co zawsze jest modne, jeśli chodzi o paznokcie na wesele i ślub, jest klasyczna elegancja. Delikatne paznokcie pokryte bezbarwnym, mlecznym lub jasnoróżowym lakierem i wykończone delikatnym białym paskiem to wariant, jaki wybiera wiele kobiet na dzień swojego ślubu.

Nic dziwnego – taka stylizacja paznokci pasuje do każdej fryzury i ubrania. W wersji nieco bardziej odważnej można ją ozdobić kamieni szlachetnymi lub wodnymi naklejkami. Wszystko zależy od gustu panny młodej i jej oczekiwań.