Podstawą dzisiejszego makijażu jest świetnie dopasowany podkład. Taki kosmetyki pozwala uzyskać efekt jednolitego koloru cery. Twarz nie świeci się i zakrywa niedoskonałości. Warto jednak pamiętać, że podkład to nie tylko krycie. Na rynku można znaleźć wiele takowych kosmetyków, które zapewniają dodatkowe elementy, pozwalające zadbać o cerę twarzy i wydobyć piękno.
Eveline podkłady to jedne z najlepszych produktów na rynku. Kosmetyki tej marki cieszą się zaufaniem konsumentów oraz zadowoleniem z używanych produktów..

Wonder Match – doskonałe krycie

Podkład Eveline Wonder Match to luksusowy produkt, który świetnie dopasowuje się, tworząc efekt drugiej skóry. Bogata w składniki odżywcze i lekka konsystencja kosmetyku, pozwala łatwo rozprowadzać się po twarzy. Składniki podkładu są efektywne i przebadane dermatologicznie. Podkład zawiera w sobie wodę termalną i kwas hialuronowy, które nawilżają oraz pielęgnują skórę twarzy. Dzięki systematycznemu stosowaniu, podkład wygładza cerę, pozostawiając ją bardziej elastyczną.
Podkład Eveline Wonder Match występuje w kilku bazowych odcieniach, pozwalając spełnić zapotrzebowania każdego. Opisane odcienie to Light Porcellain, Light Vanilla, Natural, Medium Beige, Cool Beige i Sand.

Selfie Time – kombinacja podkładu i korektora

Kryjąco-nawilżający podkład Selfie Time to dwa kosmetyki w jednym, dzięki zawartym w produkcie korektorowi. Eveline podkład matujący, nie tylko świetnie kryje, ale dzięki korektorowi pomaga ukryć wszystkie niedoskonałości występujące na twarzy. Zaliczyć można do tego cienie pod powiekami, a nawet zaczerwienienia cery.
Lekka konsystencja sprawia, że podkład idealnie dopasowuje się do skóry, przy tym nie tworzy nieestetycznego efektu maski. Kosmetyk jest trwały i utrzymuje się przez wiele godzin. Podkład Selfie Time składa się z kwasu hialuronowego oraz elementów efektywnie nawilżających. Witamina E dba o to by skóra nie była przesuszona, a świetnie nawilżona. Cera nabiera naturalnego blasku i zdrowego wyglądu.
Podkład świetnie nadaje się do każdego typu cery. Dodatek z niebieskich alg sprawia, że skóra staje się wygładzona i nabiera perfekcyjnego wyglądu.

Kategorie: kosmetyki