Lakiery hybrydowe w bardzo krótkim czasie zyskały ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej salonów kosmetycznych, które w swojej ofercie proponują klientkom paznokcie hybrydowe. Oczywiście można je wykonać także samemu w domu, ale potrzeba ku temu ogromnej wprawy, a także specjalnego sprzętu, takiego jak, chociażby specjalna lampa LED, czy UV, zestaw specjalnych lakierów hybrydowych oraz bazy i utwardzacze, aby efekt był lepszy i dłużej się utrzymywał.

Gdzie iść, jeśli chodzi o hybryda Warszawa?

Manicure hybrydowy w Warszawie (np. taki: https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-hybrydowy) można wykonać aktualnie w większości znanych salonów kosmetycznych. Coraz częściej nawet te mniejsze miejsca, wprowadzają tę usługę, aby przyciągać coraz więcej klientek.

Czym różni się lakier hybrydowy od zwykłego lakieru?

Przede wszystkim trwałością. Za paznokciami hybrydowymi na pewno przemawia to, że zachowane są one w idealnym stanie nawet przez trzy, czy cztery tygodnie, podczas gdy zwykły lakier utrzymuje się nie dłużej niż kilka dni. Trwałość i możliwość zachwycania nienagannym manicure, z całą pewnością przekonuje do tej metody.
Ponadto na powierzchni paznokcia nie tworzą się żadne wgniecenia ani zarysowania, jak to często ma miejsce w przypadku zwykłych lakierów. Lakier hybrydowy utwardza się natychmiast po włożeniu go pod lampę.