Produkty marki Redken to idealna propozycja nie tylko do osób, które we własnym domu chcą zadbać o swoje włosy, ale także dla zakładów fryzjerskich. Produkty te są w pełni profesjonalne i spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Kosmetyki Redken to preparaty od amerykańskiej firmy kosmetycznej, która specjalizuje sie w produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W asortymencie firmy można znaleźć zarówno kosmetyki dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wszystkie produkty Redken są najwyższej jakości i cieszą się najlepszą opinią konsumentów.

Redken – kosmetyki do włosów

Produkty opisywanej firmy są produkowane zgodnie z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu są one idealną propozycją dla każdego, kto chce zadbać o swoje włosy. Marka Redken powstała około 1960, dlatego też jest to firma z tradycjami. Powstała ona z inicjatywy Pauli Kent, która miała bardzo wrażliwą skórę, także na głowie. Z tego też powodu wraz ze swoim stylistą, Jheri Reddingiem Paula stworzyła nową serię kosmetyków do włosów, które są odpowiednie dla osób z wrażliwą i alergiczną skórą. Nazwa „Redken” powstała od pierwszych członów nazwisk założycieli marki.

Redken – idealne kosmetyki dla Ciebie

Redken

Kosmetyki Redken (https://bellita.pl/redken) to dobra propozycja dla osób pewnych siebie, które mają ambicje i stale chcą być na czasie. Stosowanie produktów jest łatwe i przynosi niezwykłe rezultaty. Można wybierać spośród kilku szamponów, których stosowanie ma na celu rozwiązać konkretne problemy nie tylko włosów, ale także skóry głowy. Dzięki regularnemu stosowaniu produktów Redken włosy stają się błyszczące, nabierają połysku oraz przestają się puszyć. Preparaty Redken to także sposób na tak zwane „messy hair” oraz na wypadanie włosów. Produkty opisywanej firmy zabezpieczają włosy i chronią je przed zniszczeniami związanymi na przykład z temperaturą.